Direct naar hoofdinhoud
×

Bezoekers van de Fransen Franken Ronde in Heerlen leggen belofte vast: geen telefoon in het verkeer 

Kom jij ook op 1 augustus as. naar de Fransen Franken Ronde in Heerlen? Leg ook je belofte vast om tijdens het rijden of fietsen je telefoon niet te gebruiken en neem een leuke herinnering mee naar huis.  

Lees meer

 Elk jaar zijn er veel verkeersongevallen. Afleiding door de mobiele telefoon in het verkeer is één van meest voorkomende oorzaken. Wist je bijvoorbeeld dat een bericht lezen meer dan 3 seconden duurt? In die tijd leg je al 100 meter af als je 120km per uur rijdt. Het MONO-campagneteam gaat daarom op pad om aandacht voor dit thema te vragen. 

Leg je belofte vast 
Benieuwd hoe jij kan bijdragen aan een veilig verkeer? Speel de fietsquiz en krijg concrete tips! Ook kan de instelbuddy jou helpen met het instellen van de ‘niet storen’-functie op je telefoon. Vervolgens wordt je belofte om afleiding in het verkeer te verminderen vastgelegd met een leuke foto van jou en je vrienden of familie. Een leuke herinnering: zo komt iedereen weer veilig thuis. 

Deel deze pagina op: