Direct naar hoofdinhoud
×

Portal Verkeersactieve school opent op 15 april om 15.00 uur

Op dinsdag 15 april a.s. wordt om 15.00 uur de portal Verkeersactieve school geopend voor scholen om verkeerseducatieprojecten te selecteren. Deze projecten worden in het volgend schooljaar (2025-2026) uitgevoerd. Uiterlijk 3 juni moeten de keuzes in de portal door de scholen gemaakt zijn. Op deze dag sluit de portal. Graag willen we ook nu weer een aantal belangrijke aandachtspunten onder jullie aandacht brengen. 

Lees meer

Aandachtspunten portal Verkeersactieve school schooljaar 2025-2026

  • Vul altijd de voorkeursmaand van uitvoering van het gekozen project in. Zonder het invullen van de voorkeursmaand is “opslaan” niet mogelijk. Dit is geen garantie dat de voorstelling/het project ook daadwerkelijk in de voorkeursmaand uitgevoerd kan worden. Vul ook een passende voorkeursmaand in voor projecten die je zelf uitvoert zoals bijvoorbeeld Totally Traffic, Schoolroute.nl. 
  • Vul een realistisch aantal leerlingen in dat deelneemt aan een project. Als je het aantal leerlingen niet weet dan ga je uit van het leerlingenaantal van het huidige schooljaar. Het daadwerkelijk aantal leerlingen kan op een later moment nog afgestemd worden met de projectaanbieder.
  • Als je een project voor jullie school reserveert ga je ook een verplichting aan met ROVL om dit daadwerkelijk uit te voeren. Annuleren kan dan ook slechts in zeer uitzonderlijke omstandigheden en altijd in samenspraak met ROVL, de adviseurs Verkeersactieve school en met goedkeuring van jullie eigen schooldirectie.  

Als jullie problemen ondervinden met het invullen van de portal, neem dan altijd contact op met jullie adviseur Verkeersactieve school. 


Monique La Grouw              moniquelagrouw@bco-onderwijsadvies.nl 

Nicky van Gerwen                nickyvangerwen@bco-onderwijsadvies.nl 

Deel deze pagina op: